Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

"Ochocki Warsztat" to seria warsztatów breaking kierowana do osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Misją Ochockiego Warsztatu jest dzielenie się wiedzą b-boy's i b-girl's posiadających cenne doświadczenia z osobami ambitnymi w tej dyscyplinie

sztuki i sportu, w celu rozwoju kultury breaking.

 

Warsztaty cykliczne w każdą ostatnią sobotę miesiąca, trwające 3 razy po 1 godzinie, każda godzina zajęć z innym instruktorem
Cena za pojedyncze zajęcia (1h) 40 zł,
Cena za dwa zajęcia (2h)=80 zł
Cena za pełen pakiet zajęć (3h) 100 zł
Zarezerwowanie miejsca po zaksięgowaniu wpłaty za warsztat, możliwość płatności przelewem.

Pierwszą edycję Ochockiego Warsztatu poprowadzą:

-B-boy Johny Fox -wielokrotny zwycięzca największych zawodów o charakterze międzynarodowym tj. the Legits Blast czy Warsaw Challenge. W 2021 roku był finalistą RedBull BC ONE World Final i Outbreak. Tematem jego warsztatu będą przejścia między ruchami.

-B-boy Mao -wschodząca gwiazda z Kazachstanu znana ze swojej oryginalności, płynności i budowaniu wielowątkowych motywów ruchów. W ciągu ostatnich lat stawał na podium wielu eventów wysokiej renomy. 29 stycznia uchyli rąbek tajemnicy jak można tego dokonać, prowadząc warsztat na temat tego jak zbudować nasze sety na zawody, tak by zwiększyć szansę na zwycięstwo.

-B-boy Sucre -breaking poznał 10 lat temu dzięki swojemu bratu będącemu założycielem Ritmo3 (jednej z pierwszych ekip w Wenezueli). Jego zdolności akrobatyczne i elementy power moves znacznie przewyższają poziom, jaki reprezentuje większość b-boy's polskiej sceny. Sucre zaprasza na warsztat dotyczący manipulacji energią w oparciu o fundamenty breakingu.

 

Galeria "Pod Okiem", ul. Grójecka 79

Nowości

MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ WOKALNY

 

SING AND SMILE 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click