Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Klauzula informacyjna newslettera OKO


Wpisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji o ofercie zajęć i wydarzeń kulturalnych Ośrodka Kultury Ochota, zwanego dalej OKO. Informacje będą przekazywane drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczna (Dz.U. 2016 r., poz. 1030). Jednocześnie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych przez Ośrodek Kultury Ochota z siedzibą w Warszawie (02-094) przy ulicy Grójeckiej 75, który jest Administratorem danych osobowych. Dane będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO).

Administrator informuje, że podane przez Państwa dane będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody. Zgodę możecie Państwo cofnąć w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych praz prawo do ich poprawienia (sprostowania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiadacie Państwo również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, jak również prawo do przenoszenia danych. Jeżeli uznacie Państwo, że dane są przetwarzane niezgodnie z prawem możecie wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych.

W przypadku pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu z wyznaczonym przez Administratora Inspektorem Ochrony danych pisząc na adres e-mail iod@oko.com.pl lub na adres siedziby Administratora. Podane przez Państwa dane mogą być udostępnione w celu obsługi newslettera firmom informatycznym. Podanie OKO danych osobowych przy udzielaniu zgody na przesyłanie newslettera jest dobrowolne, jednak brak wyrażenia zgody uniemożliwi wysyłanie newslettera.

 

Zarejestruj się do newslettera
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury Ochoty z siedzibą w Warszawie przy ul. Grójeckie 75 , w celu korzystania z prowadzonej przez Ośrodek Kultury Ochoty „Newsletter OKO”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter OKO”.
* pole wymagane

Dział w budowie

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click