Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Śpiewy to zajęcia wokalno-ruchowe otwierające ciało i głos. Skierowane są do osób, które lubią śpiewać, chcą rozwijać swój warsztat wokalny, śpiewanie w grupie sprawia im przyjemność. Nie jest wymagana tzw. umiejętność śpiewania, ale chęć i otwarcie na poszukiwania.

Warsztat podzielony jest na trzy części. Pierwsza: ruchowo-rozgrzewająca i rozluźniająca ciało z elementami zabaw integrujących.
W drugiej części rozgrzewamy głos, wykonujemy ćwiczenia artykulacyjne i oddechowe. W trzeciej części śpiewamy pieśni jednogłosowe i wielogłosowe z różnych rejonów świata, głównie z Ukrainy, Bułgarii, Polski, ale nie tylko.

 

Zajęcia są dla tych, którzy chcą otworzyć się na swój głos, polubić go, popracować nad dykcją, artykulacją, oddychaniem podczas śpiewania i poczuć się dotlenione. Na warsztacie budujemy przyjazne relacje w grupie śpiewającej. Celem jest obudzenie procesu twórczego i pogłębienie relacji pomiędzy ciałem i głosem poprzez ruch, oddech, rytm i pieśń.

Zajęcia mają na celu:
• otwarcie głosu, poznanie jego naturalnego brzmienia
• integrację głosu z ciałem
• ćwiczenia oddechowe i artykulacyjne
• wzmocnienie przepony podczas śpiewania i mówienia
• naukę pieśni jednogłosowych i wielogłosowych
• uczenie się podstaw techniki śpiewu białego
• wspólne śpiewanie i wzajemne słuchanie się!

 

KIEDY:

3 października 2015r. godz. 10.30 - 14.30

MIEJSCE:

Ośrodek Kultury Ochoty ul. Grójecka 75
MAKSYMALNA LICZBA UCZESTNIKÓW: 15
KONTAKT: agu.kocinska@gmail.com lub 509 335 541


OPŁATA ZA ZAJĘCIA:

90 zł kwota za czterogodzinne spotkanie z półgodzinną przerwą,
aby znaleźć się na liście uczestników należy zapisać się i wpłacić zaliczkę wysokości 50 zł

PROWADZI:

Agnieszka Kocińska
animatorka kultury, prowadzi zajęcia umuzykalniające i adaptacyjne dla dzieci, studiuje w Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach, gdzie uczy się warsztatu teatralnego i wokalnego oraz pieśni greckich. Brała udział w ruchowych i wokalnych warsztatach Teatru Zar, Teatru Węgajty, Teatru Tańca Zawirowania, Letniej Szkoły Tradycyjnej, śpiewa tradycyjne pieśni polskie, ukraińskie i bułgarskie. Współpracowała z Białołęckim Ośrodkiem Kultury, z Fundacją MaMa, Instytutem Teatralnym, Teatrem Stella Pollaris z Norwegii, z Teatrem Brama oraz z islandzkimi piosenkarkami Ósk i Brynją.

 

 

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click