Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

GRUNT TO BUNT to projekt, który pokazuje najciekawsze zjawiska w kulturze alternatywnej. Muzyka, literatura i film.

17.11.2015 o godz. 20.00 zapraszamy na koncert zespołu Spirit Of 84 (punk rock, Warszawa). Liderem grupy jest Krzysztof Karnkowski, doktor socjologii, dziennikarz i publicysta. Zespół powstał w 2003 r., nagrał kilka dobrze przyjętych płyt, grał m.in. na festiwalach Rock na bagnie. Gra ostro i bezkompromisowo.

https://www.youtube.com/watch?v=01taZufkbK0

 

spiritof

 

oraz grupy NAVIGATOR

 

Zespół  NAVIGATOR założyli w 2010 r. Stanisław Goc i Zbyszek Staniszewski - prywatnie bracia. Często skrajne preferencje muzyczne i szukanie wypadkowej według założycieli zespołu to najlepsza droga do kształtowania własnego stylu muzycznego, który ma odzwierciedlać nas samych bo najbardziej liczą się emocje, a dobre utwory to te, obok których nie można przejść obojętnie.   Tylko prawdziwy przekaz wypływający z wnętrza tworzącego poruszy słuchacza, a na tym członkom zespołu głównie zależy. Każdy z nich dodaje do utworów własną nutę energetyczną, co składa się na mocno dynamiczne brzmienie, które dobrze wpisuje się w hard rockowy klimat.

W 2013r. zespół zarejestrował kilka pierwszych utworów oraz nagrał singiel "Bastion", do którego powstał teledysk

https://www.youtube.com/watch?v=E2JvgjmoSpE

Obecnie formacja w repertuarze posiada kilkanaście utworów własnej kompozycji. Navigator był finalistą festiwalu EMERGENZA POLSKA 2015 (największego na świecie festiwalu dla młodych zespołów). Opinie publiczności potwierdzają wysoką formę zespołu w grze na żywo. Navigator to dobra, hardrockowa jazda

 

Navigator

 

Transmisja NA ŻYWO: RADIO BUNT http://www.radiobunt.com/

Bilety: 10 zł
Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75

KONCERT REJESTROWANY NA ŻYWO

http://madeformusic.pl/

 

pROJEKT

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click