Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Juz 19.11.2015 o godz. 20.00 wystąpi zespół PROJEKT VOLODIA w ramach festiwalu OPPA ‘2015

Zespół Projekt Volodia wyrósł na fascynacji twórczością Włodzimierza Wysockiego, ale nie jest to bynajmniej kolejne naśladownictwo słynnego barda z gitarą .Sprawcą powołania tego unikalnego projektu jest Janusz Kasprowicz - "dożywotni wielbiciel twórczości Włodzimierza Wysockiego, jak i jego osoby". 


Wokalista i basista zaprosił do projektu muzyków z różnych wrocławskich zespołów grających na co dzień muzykę rockową, flamenco, jazz, blues. Pozwoliło to na stworzenie niepowtarzalnego, urozmaiconego materiału muzycznego, a raczej całego spektaklu, jakim niewątpliwe jest koncert grupy Projekt Volodia.

Wyszły zaskakujące aranże z gitarą elektryczną, banjo, akordeonem, ukulele oraz sekcją rytmiczną. Muzyka Volodii to nie tylko powtarzanie najbardziej znanych kompozycji Wysockiego, ale także ich nowe wersje, oparte jedynie na oryginalnym temacie utworu.


Podczas koncertu widzowie mogą się spodziewać wciągających opowieści na temat życia Wysockiego. Nie zabraknie multimedialnych pokazów złożonych z archiwalnych materiałów filmowych. Uniwersalność muzyki zespołu pozwala zgromadzić na swoich koncertach publiczność w każdym wieku, od nastolatków do fanów Wysockiego pamiętających jego występy „na żywo”. Dzięki temu Projekt Volodia z powodzeniem występuje zarówno na dużych scenach w salach widowiskowych, filharmoniach i amfiteatrach, jak również w kameralnych, młodzieżowych klubach muzycznych. W 2010 rok koncert zespołu w transmitowany był w radiowej Trójce ze studia im. A. Osieckiej.

Bilety: 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu
Ośrodek Kultury Ochoty ul. Grójecka 75

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click