Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

8 grudnia (wtorek) godz.19.30

GRUNT TO BUNT to cykl spotkań ukazujących najciekawsze zjawiska w kulturze alternatywnej.
W grudniowym koncercie zagrają dwa zespoły:
MOSKWA - legenda punk rocka
Oi BRYGADA - punk (Warszawa ) w ramach eliminacji do festiwalu Rock na Bagnie.


transmisja na żywo www.radiobunt.com
rejestracja koncertu www.madeformusic.pl
Ośrodek Kultury Ochoty, ul.Grójecka75

 

 

bilety 15 zł

MOSKWA - powstała w 1983 roku w Łodzi, założona przez Pawła ‘Gumę’ Gumolę - wokal i gitara, Piotra ‘Rogoza’ Rogozińskiego - gitara basowa i Tomasza Grona - perkusja.

Jesienią tego samego roku muzycy wystąpili na festiwalach "Prawdziwe Brzmienie Łodzi" i "Kontrrockowisko". Wiosną 1984 Moskwa zarejestrowała swoje pierwsze demo, które później zostało wysłane do organizatorów festiwalu w Jarocinie. W sierpniu zespół został jednym z laureatów tego festiwalu, kwalifikując się do "złotej ósemki". W latach 80 zespół stał się kultową grupą sceny punk rock.
Pierwszy okres działalności zespołu zamknięty został w 1991 roku, kiedy to muzycy rozstali się, poświęcając indywidualnym projektom. W 2001 roku znowu postanowili występować razem. Obecny skład Moskwy, to ‘Guma’ – wokal i gitara, Kamil Rogiński – wokal i gitara basowa oraz Radek Jarzyna – perkusja.

Najważniejsze albumy grupy to "Nigdy!" (1986, Prawda), "Moskwa " (1989, Pronit), "Życie niezwykłe" (1990, Polskie Nagrania), "1984 Koncert" (2001, SNFP), "Live HRPP" (2011, HRPP Records).

Więcej informacji oraz aktualności znajdziecie na

www.moskwa.band.pl

http://www.facebook.com/MoskwaPunk

Moskwa

 

Oi BRYGADA - 3-ch gości grających muzykę, która na długo pozostanie Ci w głowie. Chwytliwe refreny, melodyjne chórki a wszystko okraszone dużąą ilością humoru. Teksty to narracja życia codziennego i sytuacji otaczających nas z każdej strony. Muzykę cechuje masa energii osadzona w klimatach punka lat 80. W obecnym składzie zespół gra od około 3 lat. Na swoim koncie mają wydany w 2013r. singiel "Zero Punkrotyzmu" oraz debiutancki krążek pt. "Atmosfera jest najważniejsza" (2015).

źródło: https://www.facebook.com/OiBrygada/

Oi Brygada

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click