Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

15.12.2015 godz. 19.30
GRUNT TO BUNT tym razem w ramach cyklu zagrają dwa zespoły :
BLUE DEEP SHORTS - ich muzyka została określona jako "odwaga alternatywy i lekkość popu".
DEEP DOWN INSIDE - to nietuzinkowa mieszanka indie-popu, folkowej nostalgii i jazzowej lekkości, które zespalają ze sobą eteryczny, ale jednocześnie emocjonalny wokal.


transmisja na żywo www.radiobunt.com
rejestracja koncertu www.madeformusic.pl
Ośrodek Kultury Ochoty, ul.Grójecka75
bilety 10 zł

 

BLUE DEEP SHORTS - jest ich czterech, grają ze sobą od 2005 roku, ale ostateczny kształt zespołu uformował się jesienią 2014 r. wraz z wydaniem debiutanckiej EP-ki.
Przy okazji występu na Europejskich Targach Muzycznych "Co Jest Grane" ich muzyka została określona jako "odwaga alternatywy i lekkość popu".
BLUE DEEP SHORTS to zwycięzcy m.in Jarocińskich Rytmów Młodych 2015, Kortofestu 2015, Nowodworskiego Festiwalu Rockowego 2015, przeglądu Studencki Zespół Roku 2015 oraz GAPA 2014, a także finaliści Festiwalu Młodych Talentów 2014 w Szczecinie. Mieli już okazję dzielić scenę z takimi artystami jak Katarzyna Nosowska, Natalia Przybysz, Voo Voo, Organek czy Lao Che. Z początkiem 2015 r. pojawili się na falach Programu Trzeciego Polskiego Radia, jak również na Liście Przebojów Trójki.
"Lubię to." - Małgorzata Halber
"Jesteście zajebiści, nie ma co gadać" – Paweł Krawczyk – HEY
"Zespół zaczyna grać i z jakiegoś powodu staje powietrze." - Leszek Biolik - Republika
https://www.facebook.com/bluedeepshorts/

Blue Deep Shorts

 

Eksperyment pod nazwą DEEP DOWN INSIDE rozpoczął się na początku 2014 roku. Zespół tworzy pięciu muzyków: Weronika Basiak (vocal), Diana Lewandowska (violin), Bartek Orliński (guitar), Marcin Goszczyński (bass) Radek Jaworski (drums). Muzyka DEEP DOWN INSIDE to nietuzinkowa mieszanka indie-popu, folkowej nostalgii i jazzowej lekkości, które zespalają ze sobą ciekawy, eteryczny ale jednocześnie emocjonalny wokal.
Niewątpliwie na rozwój kariery zespołu miał wpływ ich występ w programie „Kuba Wojewódzki” emitowanym na antenie telewizji TVN oraz udział w programie Polsatu - Must Be The Music Tylko Muzyka, w październiku bieżącego roku.
W czerwcu 2015 r. ukazała się pierwsza EP-ka DEEP DOWN INSIDE – „Feather and Stone”. Album to magiczne, autorskie kompozycje, naszpikowane emocjami teksty i charyzmatyczny wokal. Minimalizm łączy się tu z przestrzennym muzycznie bogactwem.
DEEP DOWN INSIDE podbija serca kolejnych fanów w całej Polsce. Może właśnie Was przeniosą do swojego muzycznego wymiaru, z którego nie będziecie chcieli wracać.

https://www.facebook.com/DeepDownInsideFaceB/

Deep Down Inside

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click