Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

19 grudnia (sobota), godz. 18.00
„Zupa jest najważniejsza” - recital autorski TOMASZA SZWEDA & zespołu „Szwedzki stół”. Koncert w ramach cyklu "Wieczory bardów”


W programie znajdą się najlepsze utwory z bogatego repertuaru artysty. Przeboje i premiery. Refleksyjne, śmieszne i magiczne.

sala koncertowa Ośrodka Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75
Cena biletu: w przedsprzedaży 30,- zł
w dniu koncertu 35,- zł

Rezerwacja i sprzedaż biletów
Kasa OKO ul. Grójecka 75, (22) 822 48 70,

TOMASZ SZWED Autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta. Ceniona postać polskiej sceny muzycznej. Na estradzie od 1978 roku.
Twórca nastrojowych piosenek opowiadających o codzienności, ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka. Jego koncerty cieszą się powodzeniem – od Festiwali w Mrągowie, po kameralne recitale z towarzyszeniem gitary. Bawi się na nich młodzież i ludzie dojrzali, publiczność festynowa i widzowie bardziej wymagający. W jego repertuarze znajduje się również anglosaska muzyka tradycyjna, blues, bluegrass, folk, a także muzyka celtycka. Uczestnik festiwali muzycznych, spotkań kabaretowych, programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzi koncerty, warsztaty muzyczne, teatralne
i terapeutyczne, zasiada jako juror konkursów piosenki i przeglądów recytatorskich. Jego utwory pojawiły się na wielu płytach, a poezja w kilku tomikach. Zdobywca licznych nagród w plebiscytach prasowych i radiowych. Kilkakrotnie reprezentował Polskę na zagranicznych festiwalach. W ostatnich latach repertuar wzbogaciły muzyczne komentarze polityczne. Prezentuje je na scenach kabaretowych

 

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click