A- A A+

Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu
Maj 2020
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zespół Powergrass – absolutna nowość na polskim rynku muzycznym.
Usłyszymy muzykę z nurtu Americana Music, który łączy w sobie elementy: rocka, bluegrass, bluesa, country i folka. uczestnicy koncertu otrzymają nowoczesne brzmienie tradycji, przebojowy repertuar pełen różnorodnych nastrojów i klimatów muzycznych ubrany w atrakcyjną formę estradowego show.

 

Zespół wystąpi w składzie:
Krystyna Mazur – voc., Beata Orbik - voc.,
Janusz Tytman – mandolina, banjo, Arek Krupa - skrzypce, Maciej Sych - gitary,
Wojciech Gomoliński – bass, Piotr Ciemniewski – perkusja.

Zespół Powergrass powstał w pierwszej połowie 2013 roku. W tym samym roku zakwalifikował się na Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie gdzie zaproszony został także i w latach następnych. Od tego czasu był uczestnikiem licznych prestiżowych wydarzeń muzycznych w gatunku folk i country : m.in. Festiwalu Czyste Country w Wolsztynie, Festiwalu Wiślaczek w Wiśle. W skład zespołu wchodzą wybitni muzycy realizujący wcześniej projekty znanych artystów estrady. Wokalistkami są młode, utalentowane piosenkarki: absolwentka Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy, finalistka Voice of Poland Beata Orbik oraz laureatka licznych konkursów wokalnych Krystyna Mazur.
W 2014 roku zespół nagrał swoją pierwszą płytę EP zawierającą m.in. dwie autorskie piosenki skomponowane przez członków Powergrass. Te oryginalne kompozycje – No Angel i Secret Way nadawane są często w programach Polskiego Radia i innych radiowych stacjach lokalnych, a przebój „No Angel” był w lipcu bieżącego roku „Piosenką Dnia” w I Programie Polskiego Radia S.A. Zespół wykonuje nowoczesną muzykę nawiązującą do tradycji, meandrującą pomiędzy różnymi stylami składającymi się na Americana Music (folk, bluegrass, country, blues i rock), prezentowaną w bardzo atrakcyjnej formie estradowego show.
NAGRODY: Powergrass jest laureatem 15 edycji ogólnopolskiego Plebiscytu „Nagrody Dyliżanse” za rok 2104 w kategorii Nowy Wykonawca Roku.


Cena biletu:
w przedsprzedaży - 20,-
w dniu koncertu 25,-


Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75


Rezerwacja i sprzedaż biletów
Kasa OKO ul. Grójecka 75, (22) 822 48 70

facebook

X

Right Click

No right click