Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Koncert promujący debiutancki album "First Meeting" to historia pewnego spotkania opowiedziana przez polsko-izraelski duet w 12 krótkich epizodach. Twórczość przesiąknięta dźwiękami z różnych zakątków świata, jazzem i poezją.

Dzięki gościnnemu występowi Shachara na gitarze i perkusji, historia nabiera szybszego tempa i rumieńców. Wymyka się przyjętym formom i zaczyna żyć własnym życiem. Słuchaczom pozostaje tylko podążać za nią, zaufać jej i z wielką przyjemnością pozwalać jej prowadzić się w nieznane. Jak to bywa w jazzie. Usłyszymy roztańczone rytmy Bułgarii, śródziemnomorski temperament i słowiańską melancholijność.
Po koncercie spotkanie z publicznością. Moderator spotkania Adam Dobrzyński - dziennikarz muzyczny.
Wystąpią:
Julia Biłat – wiolonczela, śpiew (Lublin, Berlin)- laureatka konkursów w zakresie muzyki klasycznej oraz folkowej (między innymi Nowa Tradycja w 2011 r. ), stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz innych polskich i międzynarodowych programów stypendialnych,
Daniel Schwarzwald – fortepian (Jerozolima, Berlin). Pianista, kompozytor, skomponował ponad 40 piosenek do poezji hebrajskiej i do własnych tekstów.
oraz gość specjalny Shachar Elnatan – gitara, perkusja (Jerozolima, Nowy Jork).
Multiinstrumentalista, kompozytor.

Bilety: w przedsprzedaży 15 zł
w dniu koncertu 25 zł

 

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click