Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Pokój Numer 3 powstał w 2015 roku w Bydgoszczy. Zespół tworzą młodzi muzycy, którzy są zafascynowani bluesem i rockiem. W ich twórczości przeważają właśnie te gatunki ale można też doszukać się wpływów muzyki amerykańskiego południa i country.


Liderem zespołu jest Kuba Andrzejewski, utalentowany młody gitarzysta, a także kompozytor i autor tekstów wszystkich utworów Pokoju Numer 3. Kuba jest laureatem wielu nagród jako instrumentalista oraz bywa często zapraszany do udziału w koncertach innych zespołów. Grywał już np. z Kasą Chorych, Cree, Johnem Cliftonem. Razem z Michałem Kielakiem i Sebastianem Riedlem tworzą trio akustyczne „Riedel, Kielak, Andrzejewski”. W 2016 roku szeregi zespołu zasilił Michał Kielak, czołowy polski harmonijkarz, doświadczony artysta o ukształtowanym już stylu, który wspomaga rozwój zespołu.
Razem tworzą wybuchową mieszankę porządnego rocka, wzmocnioną o mięsitą bluesową harmonijkę. Pokój Numer 3 zarejestrował materiał na swą debiutancką płytę, która ukaże się jesienią 2016 roku. Gościnnie zgodziło się zagrać na niej wielu znakomitych artystów (Bartek Szopiński, Sebastian Riedel, John Clifton, Jarek Gajewski). Jak dotąd można posłuchać dwóch singli promocyjnych („Od początku”, „Taniec z nią”), wydanych w pierwszej połowie 2016 roku. Zespół ma już za sobą występy na wielu znaczących festiwalach (Blues Express, KATAR,). Kilkukrotnie też otwierał koncerty takich zespołów jak m.in. Kasa Chorych, Danny Bryant, Cree
itd...

 

www.pokoj-numer3.pl

Kuba Andrzejewski – śpiew, gitara,
Michał Kielak – harmonijka ustna,
Błażej Latos – inst. klaw.,
Krzysiek Ratke – gitara basowa,
Bartek Andrzejewski – perkusja,

bilety: 15 zł w przedsprzedaży /20 zł w dniu koncertu

Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75

 

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click