Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

The Poisoned Hearts to zespół, którego muzyka łączy w sobie silną fascynację New Romantic i New Wave. W odróżnieniu od innych zespołów używających jednocześnie instrumentów gitarowych i elektroniki, tutaj każda nuta jest grana na żywo lub zaprogramowana ręcznie, a nie z automatycznego aranżera.

Całości dopełnia charyzmatyczny, nisko śpiewający wokalista na długo pozostający w pamięci słuchaczy.
Grupa działająca jako trio zadebiutowała jesienią 2014 samodzielnie wydanym singlem wyprodukowanym przez Tomasza "Vasyla" Wasyłyszyna zawierającym utwory "The Voyeur" oraz "The Night". Muzykę The Poisoned Hearts można usłyszeć w różnych stacjach radiowych w kraju i za granicą - od mainstreamu aż po
niezależne.
Zespół Danse Macabre powstał w 1991 roku w Gliwicach. Założycielami byli :Darek Kłosowicz , J.P, Tomasz Doctah Young, Adam Black. Zespół wielokrotnie pojawiał się w mediach i radiostacjach muzycznych, zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich. Przez wielu fanów new wave i gothic rock do tej pory określany jest jako kultowy. Jak inne zespoły borykał się ze składem. w grudniu 1996 roku zawiesił swoją działalność. Do reaktywacji Dance Macabre doszło w lipcu 2014 roku. Grupa po raz pierwszy zdecydowała się na współpracę z wokalistką.
We wrześniu 2015 zespół wydał długo oczekiwaną debiutancką EPke Simulacrum.
W marcu 2016 zespół świętował swoje 25 lecie.
Obecny skład: Julia Mika - śpiew, J.P - bass, Darek Kłosowicz - git , Arek Franosz - perkusja, Piotr Wasyl Jankowski - instr. klawiszowe.
Prowadzenie koncertu oraz panel dyskusyjny z zespołami poprowadzi Adam Dobrzyński.
Bilety: w przedsprzedaży 20 zł
w dniu koncertu 25 zł
sala widowiskowa OKO, ul. Radomska 13/21

 

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click