Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Koncert duetu Sergiu Bolgarina grającego na fletni Pana i pianistki Moniki Rosca. W programie utwory epoki Romantyzmu, Baroku, muzyki filmowej oraz tematy ludowe mołdawsko-rumuńskie w transkrypcjach na fletnię Pana i fortepian.

Program koncertu oraz specyficzny ambiance sali stworzą niepowtarzalną atmosferę niedzielnego popołudnia.

Oprawa słowna i recytacje - Krystyna Adamiec.

Sergiu Bolgarin- absolwent Wydziału Fletni Pana Konserwatorium Muzycznego w Kiszyniowie,Republika Mołdowa. Dzięki wyjątkowemu i oryginalnemu brzmieniu fletni, Serghei Bolgarin swoimi solowymi wykonaniami muzyki barokowej, klasycznej, romantycznej, filmowej a także współczesnej oraz popularnej stwarza swoistą romantyczną i wzruszającą atmosferę.

Monica Rosca - polska pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Laureatka wielu krajowych i międzynarodowych konkursów muzycznych. Grała na międzynarodowych festiwalach w Dusznikach, Antoninie, Łodzi, Bordeaux i Bergerac we Francji, w Miami w USA, w Tiranie w Albanii. Koncertowała w krajach Europy a w ostatnich latach rowniez Azji (Indiach, Indonezji, Korei pld., Japonii), oraz Australii i Nowej Zelandii.
Jako kilkuletnia dziewczynka stworzyła niezapomnianą kreację w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza ”W Pustyni i w Puszczy” odtwarzając rolę Nel. Do dziś jest kojarzona z tą postacią.
Bilety: 15,- zł
Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75

 

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click