Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

 

Witamy na pierwszej sąsiedzkiej wyprzedaży garażowej w Ośrodku Kultury Ochoty. Z przyjemnościa udostępniamy przestrzeń Pawilonu "Pod Okiem", aby umożliwić Państwu nawiązywanie relacji i znajomości sasiedzkich a przy okazji pozbycia się rzeczy niepotrzebnych, zalegających w szafach, pawlaczach czy piwnicach oraz upolowania ciekawych rzeczy za niewielką cenę.


Osoby chętne do wystawienia swoich stoisk proszone sa o maia ze zgłoszeniem oraz opisem co mają zamiar sprzedawać na adres:garazowkaoko@gmail.com
Każda z osób sprzedających musi zapoznać sie z regulaminem i stosować się do jego zapisów, co prosimy potwierdzić w mailu zgłaszającym ( przykład maila: chcę brać udział w garażówce w dniu ... , mam na sprzedaż nastepujący asortyment ..... Oświadczam, że zapoznałam/em się z regulaminem i bedę się stosować do niego )
Mamy miejsce na ok. 30 stanowisk, więc decydować bedzie kolejność zgłoszeń.
Udział w garażówce jest bezpłatny zarówno dla kupujących jaki i sprzedających.

 

REGULAMIN
wyprzedaży garażowej organizowanej na terenie Ośrodka Kultury Ochoty w dniu 30 września 2017 w pawilonie „Pod okiem” przy ulicy Grójeckiej 79 w Warszawie

1. W wyprzedaży mogą wziąć udział osoby chcące sprzedać rzeczy używane ( ubrania, zabawki, książki, bibeloty, itp. Przewidzianych jest ok. 30 stanowisk.
2. Wyprzedaż obejmuje tylko rzeczy używane. Firmy zajmujące się profesjonalną sprzedażą nie mogą brać udziału w wyprzedaży.
3. Zabroniony jest handel przedmiotami:
- niebezpiecznymi (np. petardami),
- niedopuszczonymi do sprzedaży,
- wymagającymi koncesji (np. alkohol, wyroby tytoniowe),
- których posiadanie jest niezgodne z prawem.
4. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy, umowy zawarte w trakcie imprezy oraz proponowane ceny.
5. Każdy uczestnik wyprzedaży tworzy samodzielnie stoisko, które po zakończeniu sprzedaży powinien po sobie posprzątać.
6. Osoby nieletnie, chcące sprzedawać, powinny znajdować się pod opieką osoby dorosłej.
7. Na terenie wyprzedaży obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu oraz palenia papierosów.
8. Sprzedawane przedmioty nie są opodatkowane, o ile są w posiadaniu sprzedającego min. pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000 zł.
9. Sprzedaż odbywa się w godzinach 12:00 – 16:00.
10. Wystawcy mogą organizować własne stoiska od godziny 11:30.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty oraz oświadcza, że gromadzone dane są doraźną bazą danych tworzoną tylko na potrzeby projektu.

 

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click