Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Nowy Jork to miasto kojarzące się między innymi z wielkimi drapaczami chmur, artystami pokroju Andiego Warhola czy Woody Allena, drapieżnym światem maklerów giełdowych rodem z Wall Street czy wreszcie z tragicznymi wydarzeniami z 11 września 2001 roku.

Miasto pełne możliwości, drapieżne i wymagające zarazem, miasto w którym można śnić swój sen, który czasami przerodzić się może w permanentny koszmar...
Piotr Stasik proponuje zupełnie wyjątkowe w swojej osobliwości spojrzenie na miasto moloch i jego mieszkańców. W filmie ”21 x Nowy Jork” reżyser schodzi do podziemi nowojorskiego metra by tam znaleźć swoich bohaterów, przyjrzeć się im i ich mentalności. Co odnajduje? Ludzi poszukujących sensu, pełnych nadziej na odnalezienie wyimaginowanego idealnego świata, gdzieś tam osamotnionych w miejskiej dżungli czy może raczej odwrotnie - ludzi sukcesu, którzy czerpią życie pełnymi garściami, drapieżnych i znających własną wartość mieszkańców jednej z najważniejszych metropolii świata? Odpowiedź na to pytanie będzie można znaleźć już 15 grudnia o godzinie 19:00.
Serdecznie zapraszamy na projekcję oraz spotkanie z reżyserem Piotrem Stasikiem
Wstęp wolny!
Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75

 

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click