A- A A+

Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

W związku z nieszczęśliwym wypadkiem, na scenie wystąpi Roots Cafe ze specjalnym koncertem "Gramy dla Dzidka i Asi z Ereles".

 

Zespół muzyczny i formacja towarzyska powstała jesienią 2017 r. w Gdyni.  Znakiem rozpoznawczym zespołu jest transowa rytmika, wywodząca się z muzyki reggae i funk oraz charyzmatyczni frontmeni: Goó Ba i Adam Wolski.

Większość członków Roots Cafe w ostatnich latach występowała pod szyldem The Rockas, a w przeszłości tworzyli grupy muzyczne, które zostały zauważone na scenach nie tylko Trójmiasta – między innymi Rocka’s Delight, Vo.kool.ski, Marilyn Monroe, Jazzmassacra, Groont Anssambl, Leszcze, Golden Life, Pancerne Rowery i wiele innych.

Roots Cafe to unikatowe połączenie muzycznych osobowości z charyzmatycznym czarnoskórym wokalistą i performerem Góo Ba (artystą Teatru Powszechnego w Warszawie) i Adamem Wolskim, wokalistą znanej rockowej grupy Golden Life na froncie. Zespół wykonuje autorskie utwory, których znakiem rozpoznawczym jest transowa rytmika, wywodząca się z muzyki reggae i funk. Propozycja Roots Cafe stanowi oryginalny zestaw stylistycznych smaków, gdzie słychać także folk, muzykę świata, a nawet jazz. Dzięki temu koncerty zespołu są żywiołowe i różnorodne muzycznie.

W sierpniu 2018 r. ukazała się płyta długogrająca Roots Cafe – „Koniugacja”, do której materiał przygotowano w studio „Maro Records” wiosną b.r. Na płycie tej splatają się różnorodne style muzyczne i nastroje, a spójne i harmonijne brzmienie „Koniugacja” zawdzięcza talentowi realizatorskiemu Marka Romanowskiego, który był też współproducentem przedsięwzięcia.

Więcej o Roots Cafe:

 https://www.facebook.com/roots.cafe.band

- link do płyty na różnych serwisach: https://ffm.to/koniugacja
- skład, informacje o zespole i zdjęcia sa na fanpage https://www.facebook.com/pg/roots.cafe.band/about

 

Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75
Start godz. 20.00
bilety: 25 zł
Prowadzenie: dziennikarz muzyczny - Adam Dobrzyński

facebook