Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Wernisaż wystawy malarstwa Adama Piotra Rutkowskiego „Barwy emocji” godz. 19.00. Tworzy w kilku technikach malarskich, ale jego ulubiona to olej na płótnie. We wczesnym okresie twórczości tematykę jego obrazów stanowiła martwa natura i pejzaż, a najbliższą mu formułą wyrazu był

realizm. Obecnie coraz częściej w swojej twórczości porusza się w nurcie abstrakcjonizmu organicznego i realizmu magicznego. W swoim dorobku artystycznym ma udział w licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych. Prace artysty znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w Polsce i na świecie. W 2015 roku jego obraz pt. "Bungee wg Gabriela Metsu" został uhonorowany Nagrodą Internautów na 42. Biennale Malarstwa „Bielska Jesień" 2015.

 

O godzinie 19.45 zapraszamy na warsztaty artystyczne STARE NA ZŁOTE. Warsztaty artystyczne polegające na nadaniu nowego wyrazu starym ubraniom.Instruktor: Izabela Zalewska-Kantek, artystka zajmująca sięzrównoważonym, ekologicznym barwieniem tkanin.Zachęcamy do przyniesienia swoich rzeczy, które będziemy za pomocąstempli, farb do tkanin, nici oraz koralików, zamieniać w dzieło sztuki.

 

wstęp wolny

Magazyn Sztuk, ul. Radomska 13/21

facebook

X

Right Click

No right click