Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

XVII Rodzinny Piknik Integracyjny – spotkajmy się na Szczęśliwicach! W sobotę 14 września w godz. od 11.00 do 17.00 w parku Szczęśliwickim już po raz siedemnasty odbędzie się „Rodzinny Piknik Integracyjny” i „XI Targi Organizacji Pozarządowych”. To znakomita okazja do zabawy, nawiązania kontaktów i współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych instytucji, placówek, fundacji i stowarzyszeń działających na terenie Ochoty. Oprócz ciepłych sąsiedzkich uśmiechów można będzie tu także wymienić się informacjami, podzielić zasobami, pomysłami i dobrem.
Podczas sobotniego pikniku w parku Szczęśliwickim zaprezentuje swoją działalność blisko 50 podmiotów, w tym konsorcjum organizacji pozarządowych „Razem z Ochotą II” budujące Lokalny System Wsparcia dla dzieci w wieku 6-18 lat oraz ich rodzin. Po raz pierwszy park zostanie podzielony na wzajemnie przenikające się strefy: edukacji i zabawy, sportu, zdrowia i ekologii, kultury i sztuki oraz strefę seniora. Na plenerowej scenie odbędą się występy artystyczne, warsztaty perkusyjne, pokazy sztuk walki, zumby i tańca indyjskiego.
Przewidujemy wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, seniorów i młodzieży. Na terenie parku odbędzie się gra terenowa i Ochockie Igrzyska Rodzinne. Maluchy zapraszamy do zabawy na dmuchańcach, a dorosłych do odwiedzenia miasteczka zdrowia i skorzystania z porad specjalistów.
W naszej kawiarence będzie można skosztować pysznej kawy. Może przyjdziesz do parku z własnym kubkiem? Bądź EKO. My będziemy☺

ZAPRASZAMY! Sobota, 14 września od godz. 11.00.
Tego dnia bądźmy wszyscy RAZEM i z OCHOTĄ.
Wspólnie zadbajmy o nasz park Szczęśliwicki.

 

Wstęp wolny!
Zaprasza Burmistrz Dzielnicy Ochota – Katarzyna Łęgiewicz.
http://www.urzadochota.waw.pl/
https://www.facebook.com/dzielnicaOchota/
https://www.instagram.com/ochotadzielnicam.st.warszawy/?hl=pl

facebook

X

Right Click

No right click