Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Tradycyjne przedświąteczne spotkanie z Tomaszem Szwedem w koncercie piosenki autorskiej. W programie stare i nowe piosenki, anegdoty, wspomnienia i aktualności.

 

Tomasz Szwed - autor, kompozyt, piosenkarz, psychoterapeuta. Gwiazda Pikniku Country w Mrągowie, znany także z programów TVN24 „Szkło kontaktowe”.
Polski song writer, narrator i komentator codzienności. Tworzy piosenki autorskie, ballady, utwory liryczne, satyrę polityczną i społeczną, piosenki country. Wiele piosenek z jego repertuaru to piosenki drogi. O kierowcach i dla kierowców. O ich popularności świadczą liczne nagrody w konkursach i plebiscytach.
Od 37 lat na estradzie. Kierownik własnych zespołów muzycznych od 1978 r. do chwili obecnej, w dorobku; 10 płyt autorskich, liczne nagrania dla PR i TV. Ma na swoim koncie wiele koncertów w kraju i poza granicami, udział w festiwalach polskich i zagranicznych, wiele nagród w plebiscytach rozgłośni radiowych i prasowych zagranicą.
Twórca nastrojowych piosenek opowiadających o codzienności, ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka. W jego repertuarze znajduje się również anglosaska muzyka tradycyjna, blues, bluegrass, folk, a także muzyka celtycka.  Uczestnik festiwali muzycznych, spotkań kabaretowych, programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzi koncerty, warsztaty muzyczne, teatralne i terapeutyczne, zasiada jako juror konkursów piosenki i przeglądów recytatorskich. Jego utwory pojawiły się na wielu płytach, a poezja w kilku tomikach. Zdobywca licznych nagród w plebiscytach prasowych i radiowych. Kilkakrotnie reprezentował Polskę na zagranicznych festiwalach. 
Scenarzysta i reżyser widowisk muzycznych, juror, wykładowca warsztatów muzycznych i teatralnych.
Jest autorem trzech tomików poetyckich i czterech tomów terapeutycznych bajek dla dzieci: Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce”. Razem z książkami powstał cykl piosenek dla dzieci.
Prowadzi terapie indywidualne, grupy psychoterapeutyczne, warsztaty rozwojowe dla twórców.
Jest członkiem zespołu terapeutyczno-badawczego Fundacji „Kogo?” w Klinice „Budzik”.

 

TU MOŻESZ KUPIĆ BILETY ON-LINE  (sprzedaż internetowa do godz. 22:00 w dniu poprzedzającym koncert)

https://biletyna.pl/koncert/Wieczory-Bardow-Tomasz-Szwed-Szwedzki-Stol-recital-A-jakby-nie

 

Cena biletu: w przedsprzedaży 35,- zł 

w dniu koncertu 40,- zł

Miejsce sala koncertowa Ośrodka Kultury Ochoty ul. Grójecka 75

facebook

X

Right Click

No right click