Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Skadyktator to „Jedyny Dyktator, Którego Kochają Wszyscy". Jego Wysokość SKADYKTATOR - grał w Czechach, Hiszpanii, Rosji, Litwie, Białorusi, Gruzji, Portugalii, Wenezueli i cały czas zdobywa nowe tereny dla najwspanialszego SKA rytmu.

Skadyktator głosi jednoczące i niebezpieczne, hasło otwierające trzecie SKA oko! i poszerzające świadomość. Występy Skadyktatora i Jego Kosmicznego Combo przekraczają iluzję i docierają do źródła nieskończoności!

 

Po koncercie Skadyktatora będziesz innym człowiekiem!
To początek Nowego Wspaniałego SKA świata!
Skadyktator i Jego Kosmiczne Combo! SKA SKA SKA!

Szwindel - Zespół pochodzący ze stolicy Mazur Zachodnich - Iławy. Gra energicznie podrasowany Punk z dominującą warstwą melodyczną zapewnianą przez hałaśliwą sekcję dętą, nostalgiczny akordeon oraz energiczną wokalistkę. Żeby nie było za nudno, odpowiedni poziom hałasu śrubuje oczywiście zestaw gitarowo-basowo-perkusyjny. Grają sobie od 2011 roku i jeżdżą to tu, to tam - od Warszawy aż po Gdańsk. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę na świeży powiew starego punka w nowym, nieszufladkowym wydaniu. Zespół gra w ramach przesłuchń do festiwalu Rock Na Bagnie 2019.

BILETY: 15 ZŁ

facebook

X

Right Click

No right click