A- A A+

Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

zielonasciana

Spotkania klubu gier planszowych o tematyce strategicznej i historycznej. Prowadzący posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenia w prowadzeniu tego typu działalności. Uczestnictwo w klubowych spotkaniach to gwarancja poszerzenia wiedzy historycznej, sprawdzenia wariantów alternatywnych dla wielu wydarzeń 
z przeszłości oraz symulacji procesów, które miały istotne znaczenia przy podejmowaniu kluczowych decyzji strategicznych.
Rozgrywki prowadzone w OKO mają na celu rozwijanie umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, kreatywności oraz zdolności do podejmowania szybkich decyzji.

piątki, godz. 17.00-22:00 – co dwa tygodnia
wstęp wolny
 Ośrodek Kultury Ochoty | ul. Grójecka 75
Spotkania – od października 2016Opiekun: Iza Janiszewska

Podkategorie

Dyskusyjny Klub Filmowy jest dobrowolnym zrzeszeniem miłośników sztuki filmowej, którzy nie tylko pragną pogłębić swe wiadomości w tej dziedzinie, ale zamierzają także brać czynny udział w popularyzowaniu wartościowych zjawisk artystycznych.
Z jednej strony DKF jest szkołą patrzenia na film, sprzyjającą wyrobieniu właściwych kryteriów oceny dzieł sztuki, z drugiej - szkołą kształcenia i rozwijania postaw. Zamierzone cele Dyskusyjny Klub Filmowy realizuje poprzez systematyczne organizowanie:

- projekcji utworów o wysokich walorach artystycznych, poprzedzonych fachową prelekcją i zakończonych dyskusją,
- spotkań z teoretykami, krytykami, twórcami filmowymi, ludźmi sztuki, nauki,
- otwartych imprez popularyzujących wartościowe zjawiska i treści filmowe

facebook