Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

„(…) Więcej się można nauczyć podróżując, Podróżować, podróżować jest bosko! (…)” Olga Jackowska

 

Autorski projekt BABYLON to cykle obrazów zainspirowanych naszymi podróżami, które obie po prostu uwielbiamy.
Wielokrotne wyprawy do Afryki, Turcji, Indii, Australii, Japonii czy Iranu, mniejsze lub większe wycieczki po Europie, pozostawiają niesamowite wrażenia, które warto uwieczniać na płótnie. BABYLON to projekt artystyczny, malarski, poświęcony głównie postaciom kobiet, które nas urzekły i zafascynowały podczas wyjazdów i poszukiwań twórczych. Nasze obrazy zainspirowały wspólne rozmowy, emocjonalne wspomnienia malarskie oraz tęsknota do poznawania coraz to nowych miejsc i kultur. Praca na płótnie daje wiele satysfakcji, magiczne wrażenia stają się realne, barwy rozjaśniają wnętrza pracowni, uśmiechy spotkanych w podróży ludzi mogą nam znowu towarzyszyć, dodając energii. Jak pisze Olga Tokarczuk : „ Kiedy wyruszam w podróż znikam z map”, parafrazując: gdy wracamy - pojawiają się nowe obrazy, najcenniejsze efekty wyjazdu.
Z wielką przyjemnością, po przygodzie ze śląską „Industriadą”w 2018 roku, wystawie w krakowskiej galerii „ Kotłownia” w 2019 roku, prezentujemy po raz pierwszy tą wystawę w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy do magicznego, wielokulturowego „BABYLONU”, pełnego wspomnień egzotycznych smaków, zapachów i barw.

Anicka i Iwa… „ w podróży”
Kraków; luty 202

Galeria "Pod Okiem", ul. Grójecka 79 

wstęp wolny

Wystawę można oglądać od 7 do 27 marca.

Nowości

MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ WOKALNY

 

SING AND SMILE 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click