A- A A+

Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Instruktor: Paweł Filasiński tel. 607 400 257

czwartki - sala prób OKO, ul. Grójecka 75

Opłata miesięczna – 200 zł (45 minut)
Opłata miesięczna – 170 zł (30 minut)
Opłata indywidualna – 70 zł (jednorazowe wejście 45 min)
Opłata grupowa – 160 zł od osoby miesięcznie (60 min) - 2 do 4 osób w grupie

Opiekun: Beata Kowalczyk

Zajęcia od 05.września 2019r.

Zapraszam dzieci od lat 6-ciu, młodzież i dorosłych, początkujących i zaawansowanych.

Na początku poznamy instrument, nauczymy się grania znanych melodii (np. kolęd) najpierw ze słuchu a później z nut. Nauczymy się czytania nut i poznamy różne techniki gitarowe. Poznamy też muzykę różnych epok, od bardzo starej po współczesną, pochodzącą z różnych zakątków świata.
Nauczymy się też akompaniować, poznamy akordy, pośpiewamy piosenki z towarzyszeniem gitary. Poznamy różne formy zapisu muzycznego, używane w muzyce rozrywkowej – oznaczenia akordów, tabulatury i inne.
Na gitarze elektrycznej oprócz zapoznania się z techniką gry poznamy różne style współczesnej muzyki rozrywkowej (np. rock, pop, metal itp.)
Lekcje mogą też odbywać się w grupach (maksymalnie trzyosobowych). Oprócz poznawania instrumentu nauczymy się gry zespołowej – wspólnego muzykowania.

Paweł Filasiński – jest absolwentem Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Kształcił się pod kierunkiem takich wybitnych pedagogów jak Janusz Raczyński i Ryszard Bałauszko. Swoje umiejętności doskonalił też na licznych kursach prowadzonych przez światowej sławy mistrzów gitary klasycznej (m. in. Roberto Aussel, Pavel Steidl, Davd Russel, Leszek Potasiński, Giampaolo Bandini).Był laureatem kilku konkursów gitarowych. Współtworzył zespoły kameralne, z którymi koncertował w kraju i za granicą. Jest pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem. Z Ośrodkiem Kultury Ochoty związany od ponad piętnastu lat. Jest również nauczycielem dyplomowanym w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Siedlcach – prowadzi tam klasy gitary w szkole pierwszego i drugiego stopnia.

 

facebook