A- A A+

Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Warsztaty muzyczno-ruchowe dla dzieci z opiekunamiPodczas warsztatów pobawimy się w poszukiwaczy ukrytych dźwięków. Będziemy muzykować ruchem, głosem, jak również na nieco niekonwencjonalnych instrumentach. Poszukamy dźwięków blisko, daleko, a nawet tych, które „chowają się” w nas samych. Otworzymy uszy bardzo szeroko i zastanowimy się czy muzyka jest wszędzie? Czy cisza w ogóle istnieje? Czy zwykły przedmiot może stać się niezwykłym instrumentem? Warsztaty wykorzystują m.in. elementy rytmiki Emila Jaques-Dalcroze’a, metody Carla Orffa oraz Batti Straussa czy Gordona.

Zajęcia dla dzieci z opiekunami.
Prowadzenie Izabela Miśkiewicz
Cena 120 zł, jednorazowe 35 zł.
czas trwania ok. 30 min.

Izabela Miśkiewicz - absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Kompozycji, Teorii i Edukacji Muzycznej, specjalności Rytmika.
Ukończyła wiele szkoleń z zakresu edukacji muzycznej, choreoterapii i tańca m.in.: Międzynarodowy Kongres Rytmiki w Genewie. W 2001 roku otrzymała Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Pracuje przede wszystkim jako nauczyciel kształcenia słuchu i rytmiki z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, ponadto przeprowadza szkolenia dla nauczycieli (m.in. projekt Narodowego Instytutu Audiowizualnego „Muzobus”).
Współpracowała z Akademią Muzyczną w Katowicach, Agencją Artystyczną GRAMI oraz Europejską Fundacją Inicjatyw Kulturalnych.

Opiekun: Jzabela Puk

start od października 2016

facebook