A- A A+

Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Ladies dance - taniec skierowany do kobiet w różnym wieku i o różnym temperamencie, które chcą zrobić coś dla siebie. Łamiemy niepotrzebne stereotypy, że aby tańczyć w piękny sposób trzeba spełniać określone warunki. Taniec jest dla każdej z nas, to doskonały lek na stres, chandrę czy zły nastrój. Pozwala rozładować napięcie, uzyskać zgrabną sylwetkę, poczuć się pięknie i kobieco, a przy tym świetnie się bawić.
Choreografie wykonywane są do utworów muzyki popularnej.  Zajęcia są przyjemne połączone z niewielkim wysiłkiem fizycznym, a jednocześnie paniom aktywnym dające odpowiednią porcję ruchu.
Instruktor: Monika Sznajder
Monika Sznajder - studentka psychologii. Przygodę z tańcem zaczęła jeszcze w przedszkolu, przez 9 lat trenowała taniec nowoczesny. Doświadczenie zdobywała w różnych zespołach ucząc się m.in.: tańca Modern, współczesnego oraz high heels (taniec na wysokich obcasach). Dyplom instruktora tańca otrzymała w Polskiej Akademii Sportu. Obecnie tańczy w zespole Focus Crew oraz prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych.

koszt: 1 x w tygodniu 100zł/m-c
  
Pokazowe zajęcia : druga połowa września / reularne zajęcia na początku października

 
opiekun: Adam Brzóska

facebook