A- A A+

Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Ferie zimowe to dla dzieci czas relaksu i odpoczynku od szkoły. Co jednak sprawić, aby ten okres nie wiązał się dla nich tylko i wyłącznie z nudą? Odpowiedź jest prosta. Należy wziąć udział w niesamowitych półkoloniach Małego Inżyniera!
Mały Inżynier odznacza się ogromną popularnością i ugruntowaną pozycją lidera na rynku zajęć edukacyjnych. Na warsztatach kładziemy nacisk na samodzielne wykonywanie doświadczeń, bo wiemy, że to doskonała zabawa i niezwykle pouczająca przygoda.
28 STYCZNIA - 1 LUTEGO 2019 R. - Eksperymenty Pogromca Żywiołów (wiek 7-12 lat)

Pogromca żywiołów - weźmiemy pod lupę: wodę, powietrze, ziemię i ogień. Każdego dnia uczestnicy poszerzą wiedzę na temat otaczającego ich świata, a nawet kosmosu! Czy woda może płynąć do góry? Jak zrobić wybuchające bańki? Co jest w stanie unieść
ditlenek węgla? Czy można zasiać chemiczny ogród? Na te pytania odpowiemy wykonując żywiołowe eksperymenty!

Wiek: 7-12 lat

4 - 8 lutego 2019 r. - Robotyka Lego Mindstorms EV3 (wiek 8 - 15 lat)

Zajęcia z klockami Lego pozwalają rozwinąć kompetencje informatyczne i techniczne młodych konstruktorów. Półkolonie zapoznają dzieci z terminami tj.: przekładnia, prędkość, moc silnika czy algorytm sterowania. Całość zwieńczona konkursami z wykorzystaniem
zbudowanych robotów.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich półkolonii znajdziesz na:

http://www.malyinzynier.pl/oferta/ferie-zimowe 

Zapewniamy:

*zajęcia od poniedziałku do piątku (9:00 - 16:00)

*opiekę nad dziećmi w godzinach 8:00 - 17:00 (możliwa dodatkowaświetlica)

*opiekę wykwalifikowanych instruktorów 

*pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, dostęp do ciepłych i zimnych napojów)

*materiały dydaktyczne

Lokalizacja:

Ośrodek Kultury Ochoty

ul. Grójecka 75

Cena: 750 zł (przy wcześniejszym zapisie obowiązują ceny promocyjne, honorujemy Karty Warszawiaka i zniżki dla rodzeństw).
Zapraszamy do zapisów poprzez stronę internetową lub telefonicznie:

https://www.malyinzynier.pl/terminy/warszawa-ferie-zimowe 

tel. 732 717 311 (w godz. 8.00 - 17.00)

christmass tree 05

Zajęcia Małego Inżyniera to propozycja dla pasjonatów nauk ścisłych. Cykl 90-minutowych zajęć z robotyki i eksperymentów nie przypomina szkolnego czytania podręczników. To przede wszystkim działanie, doświadczanie, dotykanie i obserwowanie praw przyrody w ruchu. Praktyczne wykorzystywanie wiedzy na cotygodniowych zajęciach sprawia, że dzieci szybciej się uczą i na dłużej zapamiętują zdobyte informacje.

Zajęcia pozalekcyjne z Małym Inżynierem!

Pozwól swojemu dziecku rozwijać jego pasje na warsztatach z eksperymentów, robotyki, elektroniki i programowania. Mały Inżynier to 10 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć edukacyjnych dla dzieci.

Zajęcia pozalekcyjne odbywają się raz w tygodniu (30 spotkań) w wymiarze 45 lub 60 godzin rocznie. Każde spotkanie nastawione jest na samodzielną pracę uczestników, działanie w zespole oraz naukę w formie zabawy i eksperymentu.

Robotyka Lego Mindstorms EV3 + Eksperymenty 1 (8-11 lat)
Bestseller Małego Inżyniera. Robotyka i eksperymenty, to połączenie, które sprawdza się od lat. Zajęcia odbywają się naprzemiennie, dzięki czemu nie ma miejsca na nudę. Podczas części robotycznej, korzystając z zaawansowanych czujników i silników, zbudujemy niesamowite konstrukcje, które następnie ożywimy w przejrzystym programie. W czasie zajęć z eksperymentów zgłębimy prawa fizyki, chemii i biologii, zamienimy się w konstruktorów i inżynierów. Wszystkie doświadczenia wykonamy samodzielnie!
ŚRODY, godz. 16.00-18.00 (start zajęć planowany jest na 3 października 2018 r.)
Zajęcia trwają 120 minut - 65 zł za zajęcia. 1935 zł za 30 spotkań. Płatność w 9 ratach po 215 zł.

 

inzynierPIsc 

Robotyka Lego WeDo + Eksperymenty 0+ (5-7 lat)
Warsztaty przeznaczone dla najmłodszych naukowców. Podczas budowania i programowania robotów dzieci rozwiną wyobraźnię i zdolności manualne. Natomiast samodzielnie wykonane eksperymenty sprawią, że poznawanie i odkrywanie tajemnic otaczającego nas świata stanie się niesamowicie przystępne. Kurs idealnie nada się również dla kontynuujących swoją przygodę z Małym Inżynierem.
CZWARTKI, godz. 16.00-17.30 (start zajęć planowany jest na 4 października 2018 r.)
Zajęcia trwają 90 minut - 55 zł za zajęcia. 1620 zł za 30 spotkań. Płatność w 9 ratach po 180 zł.Zajęcia: środy 16.00 - 18.00 i czwartki 16.30 -19.00

inzynierPIsc kopia 

Elektronika Junior (8-11 lat)
Przyjazne wprowadzenie w świat elektroniki dla najmłodszych. Dowiemy się co to jest rezystor, kondensator, prąd oraz jak obsługiwać lutownice czy miernik. Zbudujemy pływającą motorówkę, robota pająka i wiele innych. Warsztaty w formie twórczej zabawy pomogą wprowadzić najmłodszych w interesujący świat elektroniki.
CZWARTKI, godz. 18.00-19.30 (start zajęć planowany jest na 4 października 2018 r.)
Zajęcia trwają 90 minut - 65 zł za zajęcia. 1935 zł za 30 spotkań. Płatność w 9 ratach po 215 zł.Zapisy i i nformacje : tel 732 717 311

inzynierPIsc kopia 2

 

 

Opiekun: Katarzyna Ziólek

facebook