Horoteka – Ośrodek Kultury Ochoty OKO
potańcówka

Horoteka

Айде на хорото - potańcówka z bułgarską folkową muzyką

Horoteka to wyjątkowe wydarzenie podczas którego zaprosimy Was do fascynującej podróży po bułgarskich tradycjach muzycznych i tanecznych. To potańcówka, w trakcie której zobaczycie profesjonalny pokaz tańca bułgarskiego, prezentowany z pasją i autentycznością przez gospodarzy wieczoru utalentowany Zespół Folkowy Bulgarica, który na co dzień trenuje w Ośrodku Kultury Ochoty.

Uczestnicy Horoteki będą mieli okazję nauczyć się podstawowych kroków tańca bułgarskiego, co pozwoli na aktywne uczestnictwo w wydarzeniu i doświadczyć magii tej barwnej kultury. W trakcie wspólnego tańca atmosfera nabiera jeszcze większego ładunku emocjonalnego, a uczestnicy będą zapraszani do połączenia sił i energii w rytmach tradycyjnej bułgarskiej muzyki.

Aby dopełnić doświadczenie kulturowe, podczas Horoteki będzie degustacje wyjątkowych win Beaujolais Nouveau i Novello z tegorocznych zbiorów. To doskonała okazja nie tylko do odkrycia bogactwa smaków, ale także do podzielenia się wrażeniami z innymi miłośnikami kultury bułgarskiej.

Zespół Folkowy Bulgarica będzie pełnił rolę przewodnika po bogactwie bułgarskich tradycji. Horoteka to zatem nie tylko potańcówka, ale także autentyczne doświadczenie kulturowe, które łączy muzykę, taniec i smaki w niezapomniany sposób.

 • ikona kalendarza
 • 25.11 | 19:00

 • ikona kalendarza
 • Galeria „Pod Okiem”, ul. Grójecka 79

 • Kontakt:
  tel: 22 822 48 70
  e-mail: oko@oko.com.pl

  Kup bilet
Document