A- A A+

Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu
Sierpień 2019
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Zapraszamy na warsztaty dzieci w wieku 5-12 lat.

Godz. 11:00 grupa początkująca:
„Magnesy i magnetyzm”
Godz. 12:00 grupa kontynuująca:
„Prąd elektryczny”

Ośrodek Kultury Ochoty, ul. Grójecka 75
koszt: 140 zł / karnet na 4 spotkania

Koncert poświęcony twórczości Kory Jackowskiej. Przeboje Maanamu wykonają słuchacze Studia Wokalnego im. Jerzego Wasowskiego.

Słodko-gorzka komedia muzyczna, wykorzystująca m. in. piosenki z musicali „Hamilton”, „Waitress” i „Sunset Boulevard”. Reżyseria: Maciejka Mazan. Występują słuchaczki Studia Wokalnego im. Jerzego Wasowskiego,

koncert słuchaczy Studia Wokalnego im .J.Wasowskiego pokazujący efekty ich półrocznej pracy nad wybranymi utworami. W programie standardy muzyki popowej, jazzowej oraz polskiej. Akompaniament : Stefan Stefaniak ( gitara)

Theater des Lachens (Niemcy), „La Luna – podróż na Księżyc”,

Teatr Akt, „Płonące laski 4”,

Łaski Bez – zespół założony przez studentów Politechniki Warsza-wskiej. Muzyka jaką gra „Łaski Bez" to przyjemna mieszanka rocka oraz funka.

All That Sound  z Ośrodka Kultury Ochoty. To grupa ludzi, których połączyła miłość do muzyki i wspólnego śpiewania.

Janina Batko - flecistka, kameralistka, solistka i pedagog w szkolnictwie muzycznym. Zajmuje się również malarstwem. Być może forma studiów plastycznych „z wolnej stopy” spowodowała, że posługuje się instynktem, a Jej obrazy charakteryzują się wyjątkową autentycznością.

Po raz pierwszy o „garnkach mających się rodzić w ziemi" pisał Jan Długosz. Wiele glinianych naczyń przetrwało w ziemi tysiące lat. Dla archeologa ceramika jest nieocenionym źródłem informacji. Na jej podstawie można określić wiek znalezisk, a także nieco więcej dowiedzieć się o

Malarz i rysownik Napoleon Orda urodził się w Worocewiczach na Polesiu niedaleko Pińska. Zawdzięczamy mu teki pełne widoków zamków, dworów i pałaców. W latach 1872─1880 przewędrował ziemie kresowe, wykonując dziesiątki rysunków, na których uwieczniał zabytki kultury.

Robert Gondek najchętniej podróżuje po Afryce. Realizując od 2008 roku projekt "W drodze na najwyższe szczyty Afryki ma na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju. Wśród pięćdziesięciu sześciu gór do zdobycia było siedem szczytów o wysokości przekraczającej

facebook