Zajęcia – Ośrodek Kultury Ochoty OKO

Zajęcia

Image
taniec
Image
ceramika
16+
Zajęcia ceramiczne

poniedziałek, czwartek, piątek  17:00-20:00
wtorek 12:00-15 | 16:00-19:00
środa 16:00-19:00
sobota 8:30-11:30 | 12:30-15:30

Image
taniec
dorośli
Taniec bułgarski w zespole Bulgarica- grupa zaawansowana

poniedziałek  | 18:30-20:30
piątek |  19:30-21:30 

Image
ceramika
16+
Image
ceramika
młodzież
Grupa młodzieżowa

piątki | 15:00-16:30

Image
ceramika
dzieci 3+
Zajęcia dla grup przedszkoli, szkół w Pracowni

poniedziałek-piątek do uzgodnienia

Image
ceramika
dzieci 3+
Image
ceramika
dzieci 3+
Rodzinne zajęcia ceramiczne

 raz w miesiącu, w niedzielę, godz. przedpołudniowe

Image
teatr
dzieci 3-5 lat
Nowy Kokosik-zajęcia teatralne

 czwartek | 17:15-18:00

Image
teatr
dzieci 6-8 lat
Image
skrzypce
5+
Nauka gry na skrzypcach

poniedziałki, wtorki, środy, czwartki

Image
teatr
10-16 lat
Teatr młodzieżowy

środa | 17:30- 19:30

Image
sport
6+
Taekwondo

poniedziałek, środa  | 18:00-19:00

Image
taniec
Taniec irlandzki – grupa zaawansowana

poniedziałek | 18:00-20:00, środa | 18:00-19:30

Image
taniec
5+
Taniec irlandzki – grupy początkujące

poniedziałek | 16:15-17:00, 17:00-18:00, środa | 17:00-18:00, czwartek | 17:00-18:00

Image
sport
dorośli
Zumba

poniedziałek  | 18:30-19:30, środa | 19:15-20:15

Image
breakdance
6+
Breakdance-sesje treningowe

poniedziałek | 19:30 – 21:30, wtorek | 19:30 – 21:30, środa | 19:30 – 21:30, czwartek | 19:30 – 21:30

Image
breakdance
6+
Breakdance-grupa średniozaawansowana

poniedziałek | 18:00 – 19:30, wtorek | 18:00 – 19:30, czwartek | 18:00 – 19:30

Image
breakdance
6+
Breakdance – grupa początkująca

wtorek | 17:00 – 18:00, czwartek | 17:00 – 18:00

Image
balet
4-18 lat
Baletniczki – zespoły tańca klasycznego

Czwartek | 16:50 –18:20, 18:30–20:00
Piątek | 16:50–18:20, 18:30–20:00

Image
balet
6+
Solistki zespołu Baletniczki

Wtorek |  17:00–18:30,  18:30–20:00

Image
balet
3-8 lat
Baletniczki – grupa początkująca

wtorek | 16:00–17:00 grupa początkująca 6-8 lat, czwartek | 16:00–16:45 grupa początkująca 3-5 lat

 

Image
muzyka
12+
Śpiew dla każdego

poniedziałek, środa, piątek

Image
muzyka
dorośli
Studio Wokalne im. Jerzego Wasowskiego

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

Image
muzyka
dorośli
SouLadies

czwartki | godz. 19:30 – 21:15

Image
śpiew
dorośli
All That Sound

poniedziałek | 19:45-21:30

Image
muzyka
5+
Nauka gry na ukulele

środa, czwartek, piątek

Image
muzyka
5+
Nauka gry na pianinie

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek

Image
muzyka
5+
Nauka gry na perkusji

poniedziałek, wtorek, środa, piątek

Image
muzyka
6+
Nauka gry na fortepianie

czwartek, piątek | 13:00 – 21:00

Image
muzyka
dorośli
Nauka gry na fortepianie

poniedziałek, wtorek, środa | 13:00-21:00

Image
sztuka/malarstwo
dorośli
Akwarela

poniedziałek 10:00-12:00 lub 12:30-14:30 (start: 5.10)
czwartek 10:00-12:00 lub 12:30-14:30
piątek 10:00-12:00 lub 12:30-14:30

Image
sztuka/rękodzieło
dorośli
Kurs batiku

wtorek | 10:00-12:00

środa | 18:00-20:00

 

 

Image
sztuka/plastyka
dorośli
Portret

środa | 18:00-20:00, piątek | 14:30-16:30

Image
sztuka/malarstwo
dorośli
Malarstwo akrylowe/ eksperymentalne

 czwartek | 17:00-20:00 (start: 5.10)

Image
sztuka/plastyka
dorośli
Image
sztuka/malarstwo
dorośli
Malarstwo sztalugowe

Grupa I:  wtorek | 17:00-20:00 (start: 3.10)
Grupa II: środa | 11:00-14:00 (start: 4.10)

Image
sztuka/plastyka
młodzież
Kurs rysunku i malarstwa dla młodzieży

piątek | 18:00-20:00 (start 22.09)

Image
sztuka/plastyka
młodzież
Kurs sztuk plastycznych dla nastolatków

poniedziałek | 18:00-20:00 (start 5.02)

Image
sztuka/plastyka
dorośli
Image
sztuka/plastyka
dzieci 7-12 lat
Artystyczna przygoda

 poniedziałek | 18:00-19:30 (start: 11.09)

Image
sztuka/plastyka
dzieci 3-6 lat
Zręczne paluszki

poniedziałki | 16:30-17:30 (start: 11.09)

Document