Ida Szebla: Moje dwa światy – Ośrodek Kultury Ochoty OKO
koncert

Ida Szebla: Moje dwa światy

Zapraszamy na niezapomniany wieczór muzyczny w wykonaniu utalentowanej Idy Szebli, młodej, lecz już utytułowanej wokalistki, której głos porusza serca słuchaczy. Ida, laureatka XV Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego "Piosenka jest dobra na wszystko", zabierze nas w podróż przez świat jazzu i piękna piosenki literackiej.

Ida Szebla, tegoroczna maturzystka i studentka antropologii i etnologii kulturowej na Uniwersytecie Jagiellońskim, zafascynuje Was swoim głosem i niezwykłym talentem. Już teraz zapowiada się jako jedna z najbardziej obiecujących postaci na polskiej scenie muzycznej.

W trakcie recitalu usłyszycie nie tylko jazzowe standardy, ale także wzruszające interpretacje piosenek literackich. Ida, choć związana głównie z jazzem, z pasją sięga po utwory o pięknym przesłaniu. To artystka wszechstronna, która potrafi zaskoczyć swoim repertuarem i niebanalnym podejściem do muzyki.

Nie przegapcie okazji, by doświadczyć niepowtarzalnego koncertu Idy Szebli, która swoim głosem przeniesie Was w świat emocji i dźwięków. Bądźcie z nami i podzielcie się tą wyjątkową chwilą, która na długo pozostanie w Waszej pamięci. To będzie wieczór pełen magii muzyki i artystycznego wyrafinowania. Zapraszamy serdecznie!

  • ikona kalendarza
  • 25.11 | 19:00

  • Kontakt:
    tel: 22 822 48 70
    e-mail: oko@oko.com.pl

    Kup bilet
Document