#Mr Klarnet – Ośrodek Kultury Ochoty OKO
warsztaty

#Mr Klarnet

Jazz dla dzieci

Zanim w jazzie pojawił się saksofon, jednym z wiodących jazzowych instrumentów był klarnet. Jego "drewniana" barwa doskonale pasowała do muzyki nowoorleańskiej i wczesnego jazzu. To właśnie na klarnecie grał m.in. Benny Goodman, "Król Swingu".

Magdalena Este – gospodyni spotkania
Wokalistka, pianistka, kompozytorka, trenerka emisji głosu. Ceni niezwykłą zdolność muzyki do zbliżania ludzi i lubi dzielić się z innymi swoją pasją i miłością do muzyki. Największym jej sukcesem w edukacji jest objęcie katedry śpiewu na Uniwersytecie Vijaybhoomi w Indiach. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi, w formie warsztatów muzycznych i przedstawieniach teatralnych dla dzieci. Prowadziła także zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Jarek Kaczmarek – absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie klarnetu Janusza Antonika (licencjat) oraz Piotra Lato (magisterium). Jako muzyk sesyjny oraz orkiestrowy grał pod batutą takich mistrzów jak: Krzysztof Penderecki, Rafał Jacek Delekta, Paweł Przytocki, Antoni Wit, Piotr Sułkowski, Andrzej Zubek, Lolita Ritmanis, Michael McCuiston

  • ikona kalendarza
  • 24.03 | 11:00

  • Kontakt:
    tel: 22 822 48 70
    e-mail: oko@oko.com.pl

    Kup bilet
Document