Zwierzęta Afryki. Opowieści z safari. – Ośrodek Kultury Ochoty OKO
prelekcja

Zwierzęta Afryki. Opowieści z safari.

Planeta Kobusów

Na safari jedno jest pewne: spodziewaj się niespodziewanego! Zapraszam was na niezwykłą podróż, w czasie której poznacie sekrety kilku niezwykłych afrykańskich zwierząt.

Dowiecie się czy struś chowa głowę w piasek, a krokodyl ma ptasią szczoteczkę do zębów. Pewna hiena pokaże nam czym jest prawdziwa odwaga, a ratel (czyli pszczoło-jamnik) odwiedzi nasz obóz. Podczas pokazu przemierzymy pustynię, sawannę i deszczowy las, a mieszkańcy tych miejsc nie raz was zaskoczą!

Anna Olej-Kobus alias AfrykAnka – opowiadaczka historii, dla której podróże są sensem życia. Jej największą miłością jest Afryka, do której wraca od ponad 25 lat i gdzie prowadzi wyprawy safari. Kocha obserwowanie zwierząt, nieprzewidywalność życia, biwaki w buszu i patrzenie w gwiazdy. Na co dzień pisuje na swym blogu AfrykAnka.pl. Autorka wielu książek, m.in.: Namibia. Przez pustynię i busz, USA. Droga 66 i Dziki Zachód, Birma. Złota łza, Księga niezwykłych zwierząt, Kenia i Sudan Południowy. Jej publikacje otrzymały liczne nagrody: Magellana, Złote Pióro, Złoty Jaśmin i Podróżnicza Książka Roku. Książki z autografem: NAMIB.pl

  • ikona kalendarza
  • 15.03 | 17:00

  • Kontakt:
    tel: 22 822 48 70
    e-mail: oko@oko.com.pl

    Wstęp wolny!
Document