Pobierz program w PDF: 

Pobierz repertuar PL lang en

mam oko na kulturę 1

menu

Voguing - styl taneczny osadzone w kulturze ballroom który narodził się pod koniec lat 80 w Nowym Jorku. Uczestnicy oraz uczestniczki zajęć poznają historię kultury ballroom oraz nauczą się elementów kategorii Voguingowych takich jak: Runway, Vogue Fem oraz New Way.
Runway- technika chodzenia inspirowana stylem poruszania się Modeli i Modelek na wybiegach. Vogue fem- najmłodszy i najbardziej popularny styl Voguingu. Ruch jest wypełniony kobiecą energią i kreatywnością w ruchu. Jego elementami są Duck walk, Cat walk, Hands Performance, Flor performance oraz Spin and Dip. New Way- technika ta polega na linearności, precyzji i iluzji w ruchu. Spektakularne pozowanie oraz koordynacja rąk to jego najmocniejsze atuty.

Magdalena Marcinkowska - Madlen Army Revlon - jest jedną z pionierek Voguingu w Polsce. Matką pierwszego Vogue'owego house'u w Polsce – Kiki House of Army. Współorganizatorką Wrocławskich oraz Poznańskich Vogue Ball's w tym pierwszego Ballu w Polsce "Cult Movies Mini Ball" w 2013 roku. Od wielu lat pracuje jako tancerka, choreograf, organizator eventów tanecznych oraz nauczyciel tańca. Współpracowała z m.in. z takimi instytucjami jak: Centrum Kultury Lublin, Galeria Labirynt Lublin, Pawilon Poznań, Teatr Nowym Warszawa, Teatr Studio Warszawa, Fabryka kultury Salzmann Kassel, HBO Polska, Muzeum Historii Żydów Polin, Teatr Muzyczny Capitol Wrocław, Vogue Polska, Akademia Sztuk Teatralnych Wrocław, Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty, Netflix.

 

wtorek - 20:30-22:00 ul. Radomska 13/21 

czwartek - 20:30-22:00 s. 24 OKO

 

koszt:

pojedyncze zajęcia 40zł

1,5h raz w tyg - 140 zł za mc

1,5h dwa razy w tyg -  230 zł za mc

 

zapisy:

Magdalena Marcinkowska tel. 534 561 761

Taniec nowoczesny to energiczna mieszanka różnych stylów tanecznych. Kroki są dynamiczne i wymagają od tancerzy dużej sprawności, ale z powodzeniem może nauczyć się ich każdy.
Dla najmłodszych zajęcia z tańca nowoczesnego to idealny początek drogi tanecznej. Uczestnicy zajęć poznają pierwsze elementy techniki tańca jazzowego, klasycznego i hip hopu. W choreografiach tworzonych do najpopularniejszych utworów muzyki pop każdy znajdzie coś dla siebie.
Zajęcia z tańca nowoczesnego dają możliwość wszechstronnego rozwoju. Kształtują poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała i wspaniale wpływają na poprawę koordynacji ruchowej.

 

W PROGRAMIE:
- rozgrzewka taneczna
- ćwiczenia wzmacniające i rozciągające
- proste układy taneczne (elementy baletu, tańca jazzowego, disco dance oraz hip hopu)
- elementy rytmiki, zabawy muzyczne

TERMINY ZAJĘĆ:

WTORKI:
17.15 grupa  7 – 10 lat

 

KOSZT: 120zł / m-c (4 zajęcia)

 

INSTRUKTOR
Weronika Cendijn jest pedagogiem oraz tancerką z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności taneczno-aktroskie doskonaliła m.in. w Teatrze Muzycznym Roma i Teatrze Wielkim pod okiem wybitnych postaci polskiej sceny teatralnej. Przez wiele lat tańczyła w Teatrze Tańca, z którym zdobywała nagrody w kraju i na mistrzostwach świata za granicą.

tu możesz zapisać się na zajęcia 'on-line':

https://www.strefazajec.pl/company/OK-Ochota-id1063.html

Ladies dance - taniec skierowany do kobiet w różnym wieku i o różnym temperamencie, które chcą zrobić coś dla siebie. Łamiemy niepotrzebne stereotypy, że aby tańczyć w piękny sposób trzeba spełniać określone warunki. Taniec jest dla każdej z nas, to doskonały lek na stres, chandrę czy zły nastrój. Pozwala rozładować napięcie, uzyskać zgrabną sylwetkę, poczuć się pięknie i kobieco, a przy tym świetnie się bawić.
Choreografie wykonywane są do utworów muzyki popularnej.  Zajęcia są przyjemne połączone z niewielkim wysiłkiem fizycznym, a jednocześnie paniom aktywnym dające odpowiednią porcję ruchu.
Instruktor: Monika Sznajder
Monika Sznajder - studentka psychologii. Przygodę z tańcem zaczęła jeszcze w przedszkolu, przez 9 lat trenowała taniec nowoczesny. Doświadczenie zdobywała w różnych zespołach ucząc się m.in.: tańca Modern, współczesnego oraz high heels (taniec na wysokich obcasach). Dyplom instruktora tańca otrzymała w Polskiej Akademii Sportu. Obecnie tańczy w zespole Focus Crew oraz prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych.

koszt: 1 x w tygodniu 100zł/m-c
  
Pokazowe zajęcia : druga połowa września / reularne zajęcia na początku października

 
opiekun: Adam Brzóska

Nowości

SPACERY PO OCHOCIE

 

OFERTA WAKACYJNA OKO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook

X

Right Click

No right click